Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów Konin – specjalność firmy Ogrodnik Damian

Poza sezonem ogrodniczym firma Ogrodnik Damian – Damian Łakomy zajmuje się zimowym odśnieżaniem dachów, chodników, podjazdów, parkingów, placów firm, posesji, boisk, oraz usuwaniem sopli. Wykonujemy usługi jednorazowe jak i abonamentowe o każdej porze dnia i nocy.

Opłaty za wykonaną usługę wyceniane są indywidualnie, zależnie od wielkości powierzchni do odśnieżenia i poziomu trudności.

Firma Ogrodnik Damian świadczy usługi odśnieżania dachów: Konin, Stare Miasto, Rychwał, Rzgów, Słupca, Golina, Tuliszków, Turek, Kazimierz Biskupi, Kleczew.

Zapraszamy do kontaktu lub zapoznania się z dalszą częścią lektury poniżej.

Odśnieżanie dachów Konin dlaczego tak ważne zimą?

Zimowa aura sprzyja nagromadzeniu śniegu w różnych miejscach. W ten czas stajemy się specjalistami od usuwania warstw śniegu z każdej powierzchni. Ponieważ nagłe, obfite opady nieraz już zaskakiwały, na sezon zimowy jesteśmy przygotowani i wyposażeni w odpowiednie sprzęty w celu odśnieżania dachów (Konin). To bardzo przydatna czynność, szczególnie w mieście, gdy zimą większości ludziom spieszy się do pracy, do szkoły, a śniegu wciąż przybywa. Aby uniknąć tej wątpliwej przyjemności, jaką jest poranne marznięcie i odgarnianie śniegu i aby móc bezproblemowo dotrzeć w miejsce, do którego zmierzamy – warto skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie odśnieżania dachów, pojazdów, chodników czy ulic

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który przynosi szybkie rezultaty wykonywanej pracy. Pozbywamy się nadmiaru zimnego, białego puchu z parkingów, dróg dojazdowych, chodników, dachów czy prywatnych posesji. Usługa obejmuje fizyczne pozbycie się śniegu oraz posypanie nawierzchni solą bądź piaskiem, aby zapobiec wypadkom, wynikającym z poślizgnięcia się.

Czy odśnieżanie dachów – Konin, to jedyne miejsce gdzie świadczycie usługę ?

Odpowiedź brzmi: NIE. Oprócz nawierzchni na dachach, na której zbiera się najwięcej śniegu realizujemy również odśnieżanie powierzchni, po których poruszają się piesi i samochody. Odśnieżanie dachów (Konin) ze względu na zagrożenie niebezpieczeństwa jakie stwarzają wiszące sople oraz połacie zalegającego śniegu jest usługą najczęściej wykonywaną przez nas. Zaniedbania w tej kwestii mogą prowadzić do zniszczeń pokrywy dachu, a nawet do tragedii w postaci zawalenia się dachu czy osiadania budynków. W przypadku dachów płaskich, dodatkowo niebezpieczne jest topnienie śniegu. Powoduje to osiadanie wody, która następnie wnika we wszelkie szczeliny, a także spływa po elewacji. Powoduje to namoknięcie niektórych elementów konstrukcyjnych i ich osłabienie. W przypadku ponownego mrozu woda w różnych zakamarkach zamarza, powodując zniszczenia.

Tylko regularne odśnieżanie konin może zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych sytuacji.

No comments.